Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium pt. „Popraw jakość życia”.
Webinarium poprowadzi Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusz Szopa, autor książek i wielu opracowań o Jodze i radzeniu sobie ze stresem.

 

Termin webinarium: 03.03.2017r. godzina 18.00
Koszt uczestnictwa: FIRST MINUTE 29 zł ( promocja trwa do 17.02.2017r.) potem 39 zł (regularny koszt 50 zł z czego 11 zł dofinansowuje Fundacja Libertus)
Prowadzący: Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusz Szopa, autor książek i wielu opracowań o Jodze i radzeniu sobie ze stresem.

Jakość życia to stopień spełnienia stawianych sobie celów (wymagań). Jest on miarą naszej skuteczności w osiąganiu sukcesów (samorealizacji) na różnych płaszczyznach.

Współczesnemu człowiekowi często towarzyszy stres, który jest zależnością pomiędzy możliwościami radzenia sobie z zaistniałą sytuacją a oczekiwaniami człowieka w danej sytuacji. W trakcie jego występowania, obserwujemy brak równowagi homeostatycznej, co oznacza, że nasze ciało (jego narządy) oraz umysł nie działają w sposób właściwy. W trakcie webinarium zostaną przedstawione badania, wskazujące najczęściej występujące zdarzenia (zjawiska), które obniżają jakość życia.

Zaproponowany zostanie sposób identyfikacji osobistych stresorów oraz przedstawione zostaną metody i środki stosowane w celu ograniczenia ich oddziaływania na nas.

Podstawowym warunkiem poprawy jakości życia jest unikanie na co dzień czynników zaburzających adaptację ustroju do otaczających nas warunków życiowych, a także umiejętność minimalizowania zakłóceń adaptacyjnych wywoływanych przez czynniki zewnętrzne jak i wewnętrzne.

W trakcie webinarium przedstawione zostaną praktyczne metody wzmacniające możliwości łatwiejszego przeżywania trudnych momentów życiowych oraz poprawy jakości życia, oparte na naukowych metodach współczesnej odnowy psychosomatycznej

 

Kod dostępu do webinarium 03.03.2017r Popraw jakość życia

50.00

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Jednorazowy kod dostępu do webinarium pt. Popraw jakość życia.

Termin webinarium: 03.03.2017r. godzina 18.00
Koszt uczestnictwa: FIRST MINUTE 29 zł ( promocja trwa do 17.02.2017r.) potem 39 zł (regularny koszt 50 zł z czego 11 zł dofinansowuje Fundacja Libertus)
Prowadzący: Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusz Szopa, autor książek i wielu opracowań o Jodze i radzeniu sobie ze stresem.

Czas trwania webinarium: 60 – 90 minut.

Kod dostępu (token) wraz z adresem (linkiem) do webinarium będzie przesłany po zaksięgowaniu wpłaty przy czym nie wcześniej niż 20 lutego.

Kod umożliwia dostęp do webinarium na jednym urządzeniu. Kod zostanie wysłany na adres e-mail podany w procesie składania zamówienia.

 

Wymagania sprzętowe i programowe: Microsoft® Windows® XP/7/8/10, OS X min v10.4 lub macOS; procesor min. 2 GHz Pentium 4 lub podobny; min. 1 GB RAM (rekomendowane min. 2 GB); przeglądarka Internetowa Microsoft Internet Explorer 10 lub wyższa (tylko wersji 32 bitowa); Microsoft Edge; Mozilla Firefox 3 lub wyższa; Google Chrome, najnowsza wersja Adobe ® Flash® Player. Dostęp do webinarium możliwy jest również z poziomu urządzeń opartych na systemie iO lub Android.