Ana Andrzejewska – pierwszy singiel i teledysk

Jak można zauważyć, Fundacja Libertus skupia się na dwóch obszarach działalności.

Pierwszym z nich to szeroko pojęte działania prozdrowotne, a drugi to sztuka.

Oprócz wsparcia na rzecz Miejskiej Galerii Sztuki oraz organizacji wystaw i eventów artystycznych postanowiliśmy wesprzeć finansowo i organizacyjnie zdolną wokalistkę Anę Andrzejewską.

Między innymi dzięki naszej pomocy powstał jej pierwszy teledysk, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=q_zmKbjawg4[/embedyt]

Mamy nadzieję, że jest to zalążek do międzynarodowej kariery

Ana Andrzejewska – nota biograficzna

Anna Andrzejewska – charyzmatyczna wokalistka, która niezwykłą barwą i wielką wrażliwością podbija rynek muzyczny oraz serca Polaków. Ma 23 lata i pochodzi z Częstochowy. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na specjalizacji: wokalistyka jazzowa. Od wielu lat z ogromnymi sukcesami występuje na scenie.

Tylko w ostatnim czasie zdobyła 3. miejsce w 6. edycji popularnego programu typu talent show „The Voice of Poland”, który przez kilka miesięcy emitowany był w TVP2 oraz 3. nagrodę na Międzynarodowych Dniach Jazzowych Dla Muzyków Śpiewających w Żorach. Oprócz tego jest finalistką Festiwalu Crest Jazz Vocal, Francja 2014. W 2011 została wybrana do współpracy przez Fundację „Kalinowe Serce” jako Młody Talent 2011.

Owocem tych działań jest projekt stworzony przez Fundację pt. „Kalina w podróży”, który swoją premierę miał 30 listopada w Instytucie Teatralnym w Warszawie i w całości poświęcony był Kalinie Jędrusik. W projekcie uczestniczyli również: Anna Serafińska, Magdalena Zawadzka i Maciej Zakościelny, akompaniowali – Janusz Tylman oraz Andrzej Święs. Cały projekt wyreżyserował Zbigniew Dzięgiel.

Ana Andrzejewska od wielu lat koncertuje na terenie Polski. Podczas występów towarzyszyli jej już: Michał Rorat, Maks Mucha, Frank Parker, Bartosz Bednarek, Przemysław Smaczny, Arek Skolik i Kuba Dworak. W sierpniu 2013 roku odbyła trasę na Ukrainie z Frank Parker Project między innymi na festiwalu Art Jazz Cooperation. Pod koniec 2011 roku gościnnie zaśpiewała dwa utwory solo na pierwszej autorskiej płycie Michała Rorata „Świeżo malowane”.

Jej wielką miłością jest jazz. Zajęła 3. miejsce na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2008) i 2. miejsce na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2009). Zdobyła również GRAND PRIX na Ogólnopolskim festiwalu „Sing Jazz, Blues” i nagrodę Jazzowej Róży w Białymstoku (2008). Jest także laureatką GRAND PRIX na Ogólnopolskim Festiwalu Dobrej Piosenki imienia Kaliny Jędrusik w Częstochowie (2008).

Ana Andrzejewska – występy w VI edycji THE VOICE OF POLAND

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=OwSleGjWd8s[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Q7miWSUflSo[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=1oOJYqJyY10[/embedyt]